Slide

Bezbariérové vany

Bezbariérové vany Mediactive™

Jsou zejména určeny pro seniory, pro lidi s problémy pohybového ústrojí, ale samozřejmě také pro lidi, kteří vyžadují komfort a pohodlí.

Léčivá síla hydroterapie
Určitě znáte ty nepříjemné pocity, když Vás bolí svaly a máte unavené nebo bolavé tělo. Jaký osvěžující by mohla být lázeň v relaxační vaně?A právě pokud trpíte nějakou formou artritidy nebo jinou chronickou bolestí, vany Mediactive Vám mohou výrazně pomoci při zmírňování Vaší nepohody a poskytnout Vám mentální a fyzickou relaxaci každý den.

Hydroterapie je léčení nemoci nebo poranění použitím vody. Hydroterapii procedury pomohou Vašemu tělu zbavit se toxinů, které mohly způsobit bolesti v kloubech nebo zánět, uvolňují svaly, zmírňují napětí v kloubech a kostech. Oddychne si nejen Vaše tělo, ale i duše.
Tato terapie pomáhá při léčení například svalových křečí, svalové slabosti, cukrovce, při problémech s oběhovou soustavou, artritidy, osteoartritidy, bolestech zad, při různých poraněních svalů, kostí a vazů, při problémech s rovnováhou jakož i při problémech vyvolaných stresem.
Hydroterapie je stále populárnější i díky možnosti léčit se doma, zejména u seniorů. O vhodnosti využití hydroterapie vždy předem konzultujte s lékařem.

Jak to funguje ...

Teplá i studená koupel vždy vyvolá určité reakce v tkáních, které napomáhají zmírňovat bolest a nepohodu a urychlují léčebný proces, což potvrdilo i mnoho vědeckých kapacit.
Teplá koupel otevírá kapiláry (malé krevní cévy, které jsou nejblíže k tkáním), což způsobuje zvýšené proudění krve a tím napomáhá okysličovat tkáně a rychleji se zbavovat toxinů.
Teplo také zpomaluje vnitřní orgány a tím zmírňuje i některé formy bolesti v těchto orgánech. Dále teplo zvyšuje produkci pro tělo prospěšných hormonů a stimuluje imunitní systém.
Teplý, vlhký vzduch s horké lázně pomáhá při dýchacích potížích, při ucpaných dutinách nebo bolestech v krku, jakož i při nespavosti.

Modely

Vana Mediactive je vhodná pro všechny druhy koupelen. Dodává se ve dvou verzích: pravé provedení dveří a levé provedení dveří. Je navržena tak, aby mohla nahradit klasické vany. Systém Mediactive je vyroben z nejkvalitnějšího skelného vlákna, který vyniká svými estetickými a izolačními vlastnostmi i svou odolností, to vše za rozumnou cenu. Doplňuje ho rám z nerezavějící oceli, který zaručuje dlouhou životnost a rychlou montáž.

Nejčastější dotazy

Co je taková zvláštní na vanách Mediactive?
Mediactive vany byly strategicky vyvinuty inženýry za účelem uspokojení zvláštních potřeb klientů. Vše je důmyslně vymyšlené, včetně inovativní přístupové části. Zvláštní pozornost byla věnována detailům, díky čemuž vana disponuje snadno uchopitelný držadlem a pohodlným sedadlem. Navíc je vana vybavena protiskluzovou úpravou pro zajištění bezpečnosti během Vašeho relaxu ve vaně.
Jak fungují vodotěsné dveře?
Vodotěsný dveřový systém Mediactive vany je vybaven hydrostatickým spojem, který se stlačí při uzavření dveří. Navíc váha vody uvnitř vany dále stlačuje dveřový spoj, což zaručuje vodotěsnost. Mediactive vany garantují min. 30 letou životnost dveřního spoje.
Mohu se sprchovat v Mediactive vaně?
Ano! Vana Mediactive je vybavena sprchovou růžicí, kterou můžete držet v ruce. Jednoduše stiskněte přepínač na panelu, když chcete změnit z kohoutku na sprchu.
Jak dlouho vydrží Mediactive vana?
Díky kvalitnímu povrchu a expertní designu, vydrží Mediactive vany desítky let.
Nevyžadují žádnou zvláštní péči, jen běžné čištění.
Jaká je záruční doba?
Na dveře dává naše společnost 30 letou záruku. Na ostatní části se vztahuje záruka nad rámec zákona a to na 3 roky.
Jak vypadá vana Mediactive?
Mediactive vany mají podobně jako jakékoli jiné vany lesklý povrch. Rozdíl je, že tato vana je bezbariérová, s otevíratelnými dvířky, protiskluzová a se sedací částí. Všechny tyto elementy výrazně napomáhají k jednoduššímu vstupu a výstupu z vany. Je elegantním doplňkem jakéhokoliv koupelnového stylu.
Kolik stojí Mediactive vany?
Mediactive vany Vám dovolují užívat prvotřídní materiály spojené s revolučními technologickými výrobními postupy za mimořádně výhodnou cenu!

Zdravotní informace

Pokud vy nebo člen vaší rodiny je v pokročilém věku, nebo trpíte jakýmkoli výše zmíněným zdravotním problémům, proč neinvestoval do kvality a pohody Vašeho života?
Centrum prevence nemocí uvádí mezi nejčastějšími zdroji poranění u starších osob pády. Když předejdete i jen jednomu pádu, ušetří Vám to tisíce Kč, nemluvě o důležitosti Vašeho zdraví. Kvalita života a zdraví mohou být do značné míry zlepšené, pokud zabráníte riziku pádu.

Fakta o nebezpečích u seniorů

• Více než polovina pádů se stane v domácnostech
• Pády v koupelně v mnoha případech způsobují vážné zranění nebo smrt
• 1 ze 3 dospělých nad 65 let má ročně zkušenosti s pádem a podle statistik více než u poloviny z nich se to ještě zopakuje
• Pády jsou hlavním důvodem usmrcení při nehodovosti u lidí starších 65 let
• 87% všech zlomenin u lidí nad 65 let jsou způsobeny pádem
• Podle statistik každých 21 sekund se někde přihodí zranění způsobené pádem
• Pády jsou nejčastějším důvodem hospitalizace na traumatologii
• Pády v koupelně a na schodech jsou odpovědné za více úrazů jako kdekoli jinde v domácnosti
• 20% usmrcení způsobených zraněním se vyvozuje k pádu v minulosti
• 60% pádů vedoucích k smrti se stává v domácnosti

Následky pádů

• Často jsou různé, způsobují ztrátu nezávislosti, finanční problémy, bolesti, trvalou invaliditu, omezení aktivit, a v neposlední řadě stálý strach z pádů
• Skoro polovina seniorů hospitalizována po vážném zranění způsobený pádem se už nemůže vrátit do vlastní domácnosti bez stálého dozoru

 

Adresa

 Provozovatel

Relaxovat.cz
Orchidejova 252
25084 Květnice, Praha východ

na uvedené adrese není kamenný obchod

Kontakty
Logo
Napište nám prosím, odpovíme do 24 hodin
Copyright 2023 relaxovat.cz. Všechna práva vyhrazena.