1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Víme jak na to !

doprava_01.pngDOPRAVA PO ČR ZDARMA

  • Vámi zakoupený výrobek dopravíme po celé České republice na Vámi určenou adresu zcela zdarma ! Neúčtujeme další mnohdy velmi vysoké náklady za dopravné.

info.pngZÁKAZNICKÝ SERVIS + PORADENSTVÍ

  • Naším cílem je spokojenost zákazníka a zakládáme si na informovanosti každého našeho nového, či stávajícího zákazníka. Jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše dotazy, týkající se např. správného používání. Nebojte se nás proto kontaktovat.

Tools.pngMONTÁŽ, INSTALACE, ZAPOJENÍ

  • U mnoha výrobku provádíme montáž, instalaci či pouze správné a bezpečné zapojení. Tato ikona se bude objevovat u těch výrobků, u kterých to standardně provádíme. Případným návrhům z Vaší strany se bránit nebudeme. U námi provedených montáží možnost účtování pouze 14% DPH z ceny výrobku.

nabidky.pngNABÍDKY VÝROBKŮ NA MÍRU A NÁVRHY VAŠEHO PROFESIONAL. STUDIA

  • Rádi bychom Vás informovali o možnosti komplexního řešení a vybavení Vašeho studia námi preferovanými výrobky. Zařizujete si wellness místnost, či pouze řešíte infrasaunu v suterénu, nebo wellness studio a nevíte jaký produkt vybrat, aby přesně splňoval Vaše nároky ? Pokusíme se to vyřešit za Vás.

finance.pngCENOVÉ ROZPĚTÍ PRO KAŽDÉHO

  • Nabízíme Vám jak základní tak luxusní řady výrobků. Cenové rozpětí tak uspokojí každého zákazníka. Kvalita a zpracování patří k velmi vysokému standardu. Monžnost účtování 15% DPH u námi provedených montáží.

bez registrace.pngNÁKUP MOŽNÝ BEZ REGISTRACE

  • Záleží na Vás, zda se zaregistrujete před objednáním zboží či ne. Před dokončením objednávky budete vyzváni k adrese dodání a kontaktu. Výhody registrace jsou však logické. Další objednání zboží probíhá bez dalšího vyplňování a také připravujeme zajímavé novinky pro naše stále zákazníky.

 

NAPIŠTE NÁM

JMÉNO *
E-MAIL *
TEXT ZPRÁVY *
Opište text z obrázku*
Adresa

 Provozovatel

Relaxovat.cz
Orchidejova 252
25084 Květnice, Praha východ

na uvedené adrese není kamenný obchod

Kontakty
Logo
Napište nám prosím, odpovíme do 24 hodin
Copyright 2023 relaxovat.cz. Všechna práva vyhrazena.