1. Úvod
  2. VÍTE ŽE
  3. Masáže - Co na to lékař?

Co na to lékař?

Síla masáže při odbourávání stresu

Dnešní zrychlený životní styl bez dostatečného odpočinku, přináší spoustu napětí, a způsobuje neustálý tlak. Všechen tento stres nejen že zhoršuje kvalitu našeho života, ale může i zcela zničit zdraví. Je nejvyšší čas se nadechnout a očistit svoji mysl. Ponořte se do svého vnitřního světa klidu, relaxace a příjemných pocitů, kde vás nic nebude rušit…

Vyzkoušejte si i vy masážní křeslo – vybavené nejmodernějšími technologiemi, avšak přinášející již dávno známé léčebné účinky masáže. Pokud žijete v moderním světě a potýkáte se vším tím stresem, který přináší, je masážní křeslo pro Vás to pravé! Ať už máte ztuhlý krk od celodenního sezení v kanceláři, nebo unavené nohy po posilování, nebo nepříjemnou bolest zad, která vám překáží při Vašich oblíbených aktivitách. Nezáleží na věku ani povolání, všechny tyto problémy a stres prostě přináší život. Masážní křesla rozumí tomuto napětí a tlaku, a nezáleží ani na tom, v jaké situaci se právě nacházíte, křeslo vyhoví všem Vašim potřebám.Používání masážního křesla uvolňuje napětí a odstraňuje stres z jednoduchého důvodu – protože přináší ozdravující sílu MASÁŽE.

Už po tisíce let je masáž základním prvkem tradičních léčebných metod na celém světě. Ať už se jedná o do hloubky působící roztírání pokožky masáží ve švédském stylu nebo jemné poklepávání svalstva pomocí shiatsu masáže, všechny tyto masážní metody se používají nejen k potlačení různých potíží a bolesti, ale umí vyřešit též širokou škálu zdravotních problémů. Na základě těchto tradičních léčebných metod masáž stimuluje přirozená energetická centra v lidském těle, abychom dosáhli příjemného pocitu a vylepšili své zdraví.

A co na to fyzioterapeut?

V současné době studují odborníci z University of Virginia v Charlottesville masáž jako takovou a prokazují její nesporné kladné účinky. Podle univerzitního profesora a fyzioterapeuta dr. Dannyho Mistry je tradiční masážní umění důležitou součástí léčby zdravotních problémů dnešní moderní doby.


DR. MISTRY:"Masážní terapie léčí, stres vyvolává v lidském těle a nervovém systému nerovnováhu, kterou právě masáž odstraňuje a navozuje tak kýženou rovnováhu."
Když prožíváme stresovou situaci, tělo pracuje na plné obrátky – srdce se rozbuší, zrychlí se dýchání, zvedá se krevní tlak a svalové napětí jak se naše tělo připravuje na obranu. Dopad dlouhodobého chronického stresu může být zničující. Vede k srdečním poruchám, infarktu, zažívacím potížím a stává se živnou půdou pro další negativní vlivy. Naštěstí, ozdravným účinkem masáže může být většina těchto problému způsobených stresem odstraněna.

DR. MISTRY:"Co vlastně dokáže masážní terapie? Ona potlačuje, potlačuje příznaky způsobené intenzivním chronickým stresem – snižuje váš srdečný tep, krevní tlak, zlepšuje krevní oběh, vytváří příjemný pocit, zbaví vás deprese, snižuje pocity úzkosti a odstraňuje další psychické problémy."A také celkově zlepšuje funkce lidského těla, které se pak lépe brání příznakům stresu. Dle dr. Mistry masáž zasahuje ještě hlouběji.

DR. MISTRY:"Masáž je opravdu skvělá i pro duši – zlepšuje ten malý, malý vnitřní prostor v těle tolika příjemnými způsoby."Stejně jako nejnovější lékařské výzkumy odhalují význam masáže, čím dál více praktických lékařů se v současnosti navrací k této terapii. Od roku 1997 se zdvojnásobil počet obyvatel, kteří během roku absolvovali masážní terapii. Pro společnost, která je vystavena každodennímu stresu nabízí masáž východisko z tohoto začarovaného kruhu. Masážní křeslo vám umožňuje dopřát si pozitivních účinků masáže kdykoliv potřebujete.

Adresa

 Provozovatel

Relaxovat.cz
Orchidejova 252
25084 Květnice, Praha východ

na uvedené adrese není kamenný obchod

Kontakty
Logo
Napište nám prosím, odpovíme do 24 hodin
Copyright 2023 relaxovat.cz. Všechna práva vyhrazena.