1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
  3. Platební podmínky
Platební podmínky

Platba celé částky - na fakturu

převodem na bankovní účet č. 3688086036 / 5500 ( Raiffeisen BANK ) , podklady pro uhrazení celé částky budou zaslány na e-mail, po vyžádáni či domluvě poštou na Vámi určenou adresu. Tento způsob platby doporučujeme a upřednostňujeme. Většina zboží je odesílána přímo od dodavatele, eleminujeme tím další vzniklé náklady na dopravu, proto naši zákazníci mají dopravu zdarma a nepožadujeme další velmi vysoké platby za dopravu !


Platba zálohové faktury

pokud není stanoveno jinak, za veškeré objednané zboží, je požadována platba zálohy. Po obdržení zálohové faktury, která bude zaslána na e-mail nebo adresu, je stanoveno uhradit 50% z celkové částky zboží, které není standardně skladem. Zálohová faktura bude obsahovat veškeré informace, které poslouží k bezproblémovému převodu finančních prostředků.

50% předem a 50% při převzetí zboží

50% předem viz. platba zálohové faktury. 50% doplatek při převzetí zboží, který se hradí přepravní službě, tzv na dobírku. Přepravní služba předá doklad o uhrazení zbylé částky a převzetí zboží. Faktura na celkovou částku bude předána spolu s dokladem o doplatku. Kopie konečné faktury bude zaslána poštou a na e-mail adresu.


Platba dobírečného

Za zboží je uhrazeno až při převzetí objednaného zboží.


Splátkový prodej

V případě splátkového prodeje nás prosím kontaktujte.

Kontakty
Logo
www.relaxovat.cz