1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
  3. Platební podmínky
Platební podmínky

Platba celé částky - na fakturu

převodem na bankovní účet č. 3688086036 / 5500 ( Raiffeisen BANK ) , podklady pro uhrazení celé částky budou zaslány na e-mail, po vyžádáni či domluvě poštou na Vámi určenou adresu. Tento způsob platby doporučujeme a upřednostňujeme. Většina zboží je odesílána přímo od dodavatele, eleminujeme tím další vzniklé náklady na dopravu, proto naši zákazníci mají dopravu zdarma a nepožadujeme další velmi vysoké platby za dopravu !


Platba zálohové faktury

pokud není stanoveno jinak, za veškeré objednané zboží, je požadována platba zálohy. Po obdržení zálohové faktury, která bude zaslána na e-mail nebo adresu, je stanoveno uhradit 50% z celkové částky zboží, které není standardně skladem. Zálohová faktura bude obsahovat veškeré informace, které poslouží k bezproblémovému převodu finančních prostředků.

50% předem a 50% při převzetí zboží

50% předem viz. platba zálohové faktury. 50% doplatek při převzetí zboží, který se hradí přepravní službě, tzv na dobírku. Přepravní služba předá doklad o uhrazení zbylé částky a převzetí zboží. Faktura na celkovou částku bude předána spolu s dokladem o doplatku. Kopie konečné faktury bude zaslána poštou a na e-mail adresu.


Platba dobírečného

Za zboží je uhrazeno až při převzetí objednaného zboží.


Splátkový prodej

V případě splátkového prodeje nás prosím kontaktujte.

Adresa

 Provozovatel

Relaxovat.cz
Orchidejova 252
25084 Květnice, Praha východ

na uvedené adrese není kamenný obchod

Kontakty
Logo
Napište nám prosím, odpovíme do 24 hodin
Copyright 2023 relaxovat.cz. Všechna práva vyhrazena.