1. Úvod
  2. VÍTE ŽE
  3. Vířivky - vodní trysky
Vodní trysky

Masáž mužeme charakterizovat jako pohyb realizovaný pod urcitým tlakem. Tento pohyb muže být otácivý nebo pulzující a se dosáhne pomocí rozlicních druhu trysek. Tok trysek je regulovatelný, od príjemnýho a uvolnujícího proudu, až po silnou masáž namírenou na relaxaci unavených a bolestivých svalu. Na zacátku, smer proudu trysek se strategicky nastaví na místa kde jsou nejvíc potrebný, a tak aby dobre dosáhli Vaše telo. Také síla proudu trysek se muže nastavit, mírný nebo silný proud, s otácivýmí nebo pulsujícími pohyby.

?Sedadla modelu rady Storm umožnují fantastickou a silnou masáž dolních koncetin, kycelní a krcní oblasti. Hydromasážní vana rady Storm byla vyvinuta pro celkovou masáž tela. V této rade mužete najít verzi s dvema rotacními body pro masáž chodidel.

Tato souprava trysek Vám poskytne lahodnou masáž. Prostorné sedadlo, v kterém páter a bocní strany tela dostanou rozsáhlou masáž. Je vybavené jednou tryskou Luxury Cyclone Pulsator Jet s dvema rotacními výstupy, které poskytujou pulzující masáž, která se muže menit od mírné až po rychlou masáž.

Tryska Big Jumbo Jet, která se dodává v rozlicních modelech, masíruje spodní cást pátere s proudy, které vychází z pomalu otácejících se trysek a dalších, silnejších a pulzujících.

 

Tryska Big Jumbo Jet, která se dodává v rozlicních modelech, masíruje spodní cást pátere s proudy, které vychází z pomalu otácejících se trysek a dalších, silnejších a pulzujících.

Devět trysku Luxury Cyclone Roto umožnují masírovat větší část povrchu tela, mírným, rotačním nebo silným způsobem. Každá tryska má regulovatelné vstřikovací ústí.

Stoupající a klesajíci proudy vody uvolnují svaly podél pátere.

 

Vodní proudy projíždejí po páteri odshora dolu jako válecky. Tento efekt byl vyvinut firmou Sunbel pro lepší, dynamictejší masáž.

Pootočením trysek se dosáhne požadovaný účinek.

Regulovatelné trysky pro uvolnení krku. Masírují krk.
Byly umístneny na úrovni vodní hladiny pro masírování krku a ramen. Trysky jsou plne regulovatelné, Vy sám mužete regulovat intenzitu trysek.

Adresa

 Provozovatel

Relaxovat.cz
Orchidejova 252
25084 Květnice, Praha východ

na uvedené adrese není kamenný obchod

Kontakty
Logo
Napište nám prosím, odpovíme do 24 hodin
Copyright 2023 relaxovat.cz. Všechna práva vyhrazena.