1. Úvod
  2. O PRODUKTECH
  3. Vířivky - Sunbelt Spas
VÍŘIVKY SUNBELT SPAS

Užívejte si svojí vlastní lázeň. Relaxující masáž je horká, jedná se o hydromasážní lázeň ! Pořiďte si hydromasážní lázeň od značkového výrobce firmy SUNBELT z USA. Jedná se o velmi kvalitní a luxusní vířivé vany za bezkonkurenční ceny.

Představte si Vaší vlastní vířivku na Vaší zahradě nebo terase. Všechno co potřebujete je se rozhodnout, ale pokud jednou zkusíte a vyzkoušíte vířivou lázeň ve chladný večer se svými přáteli, Vaše rozhodnutí bude velmi rychlé. Nálada a veškerý stres opadnou, zažijete opravdu velmi příjemnou harmonickou masáž. Usínání po použití je velmi rychlé a spánek kvalitní.

Terapeutické účinky horké vody byly známi po celá staletí. S každým použitím můžete eliminovat kloubní potíže a bolest. Díky nastavení síly tlaku vody v tryskách, masáž bude působit na unavené svalstvo. Ve stejnou chvíli se budou rozpínat žíly v horké vodě. Tento jev napomáhá proudění krve ve Vašem organismu a redukuje tlak vaší srdeční činnosti. Všechny vany mají ergonomický vzhled, takže se Vaše tělo adoptuje do komfortní pozice, když stimulující účinky vody dělají svojí práci.

Proč právě naše hydromasážní vany ?

Porovnejte kvalitu !

Naše vířivé vany jsou kostruovány za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Vnitřek a kabinet jsou vyrobeny z robustních syntetických materiálů. Motory a počítačový systém jsou vysoké kvality a díky profesionálnímu uložení potřebují minimální nároky na údržbu.

Porovnejte vzhled !

Revoluční vodní trysky použity v našich vířivkách pracuje mnohem efektivněji než u mnoha van ostatních výrobců. Tyto revoluční trysky pokrývají velkou část těla a tímto zaručují daleko větší a účelnější relaxaci.

Porovnejte servis !

Náš klientský servis zaručuje používání Vaší vlastní vířivky každý den bez zbytečných starostí. Pokud by se však stal nějaký problém, jsme tu proto abychom Vaší vířivku uvedli v co nejkratším termínu zpět do originálního stavu.

Porovnejte ceny !

Efektivní politika a velmi úzká spolupráce přímo s výrobou nabízí daleko výhodnější a dostupnější vířivé vany. Porovnejte kvalitu, záruku, vzhled, výrobce a zjistíte, že i přes tyto všechny aspekty zachování nejvyšší kvality jsme schopni Vám nabídnout takřka nejnižší ceny na našem trhu.

Výhody našich hydromasážních van

Vnější díl

vyroben z Lucite® akrylového ABS plastu nové technologie. Vana je proto velmi pevná a právě proto také nabízíme 25 letou záruku na kostrukci vany. Povrch vany je velmi odolný a jednoduchý na údržbu.

Rám - konstrukce

konstrukce našich hydromasážních van je velmi odolná z robustních syntetických materiálů, proto také garantujeme 25 letou záruku na kostrukci vany.

Kabinet

vnější stěny jsou vyrobeny ze syntetického materiálu a jsou dostupné ve dvou dokončení. Zdrsněný hnědý povrch a atraktivní šedý teakové dokončení. Tyto umělé materiály jsou plně izolační a odolné proti UV záření.

Ovládací digitální panel

naše vířivky jsou vybaveny digitálním ovládacím panelem, který je velmi příjemný a  jednoduchý na obsluhu. Tento LED digitální ovladač, řídí vodní pumpy, teplotu a vodní trysky. Poskytne také kompletní přehled o stavu a funkčnosti.

Filtrační systém

unikátní filtrační systém použitím kvalitního filtru, zaručuje bezpečné použití bez obav na hygienu. Systém neutralizuje a eliminuje baktérie. Nepotřebuje takřka žádnou údržbu.

Úsporný ohřívací systém

všechny naše hydromasážní vany jsou vybaveny úsporným systémem ohřevu vody, který je konstruovaný pro maximální účelnost a využití energie a pro minimální stráty. Velmi tichý a odolný proti korozy.

Kryt hydromasážní vany

Velmi důležitý prvek při ohřevu vody a z bezpečnostních důvodů. Pro maximální účinnost jsou naše kryty 10 cm silné, aby maximálně udržely teplou vodu. Chraní vodu a vanu proti prachu a špíně.

Osvětlení

Spousta lidí používá naše hydromasážní vany v noci. Všechny jsou vybaveny venkovním osvětlením. Na přání lze vybavit 24 extra LED osvětlením, které konstantně mění barvy.

Vonná terapie

vonná terapie je roky stará terapie. Lahodně vonné produkty necháte ovlivňovat na vašm těle a duši. Je to jedna z dalších cest nové energie a lepší nálady. Jednoduše nasypete vonnou a doporučenou látku do dávkovače a o nic dalšího se nestaráte. Vonných látek je opravdu velké množství.

Vytvořte si vlastní náladu

Světlo a barvy dokáží dobře naladit. S dobře vyváženým barevným spektrem si můžete dovolit vytvořit tu správnou náladu - smyslnou, uvolňující, veselou. Každá hydromasážní vana od nás je vybavena červenou, oranžovou, žlutou, zelenou, světle modrou a fialovou barvou pro změnu Vaší nálady.

Vodopád a zábava

Každá naše hydromasážní vana může být na přání vybavena například vodopádem nebo LCD televizi s DVD přehrávačem. Tyto všechny vymoženosti a nadstandardní vybavaní můžete mít va Vaší vlastní hydromasážní vaně.

Nabízíme Vám skvělé kvalitní výrobky za přijatelnou cenu a věřte, že hydromasážní vany od nás, Vám bude závidět každý. Navštivte sekcifotogalerie a přesvědčete se o jejich dokonalosti a výjmečnosti.

Nezapomeňte, že jsme Vám s jakýmkoliv dotazem, ohledně vířivek a všech ostatních výrobků na našem e-shopu k dispozici.


ZPĚT NA ÚVODNÍ STRANU >>


Adresa

 Provozovatel

Relaxovat.cz
Orchidejova 252
25084 Květnice, Praha východ

na uvedené adrese není kamenný obchod

Kontakty
Logo
Napište nám prosím, odpovíme do 24 hodin
Copyright 2023 relaxovat.cz. Všechna práva vyhrazena.