Registrace nového zákazníka

Je registrace povinná?
Registrace není povinná. Po výběru zboží lze přejít k dokončení objednávky, kde budete dotázáni na vyplnění potřebných údajů. Tato operace se však po opakovaném objednání stáva zdržující, proto samozřejmě doporučujeme se zaregistrovat. Registrovaní a stálý zákazníci u nás najdou slevy a různé dárky.

Registrace nového zákazníka
V horní části našeho obchodu naleznete ikonku "Nová Registrace". Po kliknutí na toto tlačítko se vám v prohlížeči zobrazí formulář. Prosíme o pozorné vyplnění všech údajů. Pokud chcete zboží pravidelně doručovat na jinou adresu než je výše uvedená, vyplňte políčko ,, poznámka ,, toto políčko také slouží pro případné Vaše poznámky, které nám chcete sdělit. Pokud se registrujete jako firma, je nutné vyplnit jméno firmy, IČO a DIČ. Na Vámi zvolený e-mail kontakt, budou doručena přihlašovací údaje.

Jste již zaregistrováni?
Klikněte na ikonu "přihlášení". Budete vyzváni k zadání přihlašovacího jména a hesla.

Chcete změnit registrační údaje?
Registrační údaje si můžete změnit po přihlášení se do obchodu po stisknutí tlačítka "svého přihlašovacího jména" (v horní části obrazovky). Po první registraci, bude na zvolený e-mail doručeno vygenerované heslo, které lze jednoduše změnit a zadat svoje vlastní.

Zapomněli jste heslo?
Kontaktujte nás prosím na e-mail info@relaxovat.cz, žádost vyřídíme co v nejkratším možném termínu.

Kontakty
Logo
www.relaxovat.cz