1. Úvod
  2. VÍTE ŽE
  3. Křeslo nebo ruce?
Křeslo nebo ruce ?

Křeslo nebo ruce?

Jak odpovídá masáž na křesle skutečné terapii, ruční masáži?

Výrobci masážních křesel spolupracují s předními lékařskými odborníky a inženýry, aby zajistili, že každá součást a funkce křesla napodobovala doteky a techniky skutečné masážní terapie. Po více než čtvrt století, má technický dohled nad vývojem masážní technologie křesel Dr. HIDEYO MATSUURA.

HIDEYO MATSUURA:
"Jako profesí lékař pomáhám vyvíjet masážní křesla již více než 25 let. Nejdříve, společnost Family Inada nahrála na videokazetu způsob jakým se pohybují mé ruce, když provádím masáž svým pacientům. A pak se snažili co nejpřesněji imitovat tyto pohyby pomocí nejnovější technologie."Masážní křesla odrážejí propojení lékařského výzkumu a dokonalého průmyslového inženýrství. Od válečků, které imitují ruční poklepávání a hnětení až po vzduchové polštářky, které přinášejí unikátní pocit z masáže působící do hloubky tkáně. Každá součástka musí splňovat přísné standardy lékařských expertů, jako je i dr. Matsuura.

HIDEYO MATSUURA:"Já osobně testuji každou část křesla, je to jediný způsob jak si být absolutně jistý, že použitá technologie odpovídá klasické masážní technice. Musí vám říct, že tato zařízení opravdu drží krok s masážními terapeuty."Precizní konstrukce masážních křesel dokonale simuluje dotyk mistra masáže. Shiatsu masáž celých chodidel uvolňuje a napomáhá ulevit unaveným nohou s pomocí systému vzduchových vaků, který se zaměřuje na citlivé body svým ozdravným dotekem. Masáž nohou oživuje ztuhlé svalstvo kdy vzduchové polštářky promačkávají lýtka a tímto pohybem snižují napětí svalstva. Tlak a napětí v rukou a předloktí odejde díky tříprvkové masáži rukou.

Masáž v sedáku snižuje bolesti stehen a hýžďových svalů a přináší úlevu od bolesti v problematických partiích.Masáž zad poskytuje dokonalý zážitek z relaxační technologie. Patentovaný velmi jemný mechanismus mění pohyb válečku, intenzitu a načasování zcela stejným způsobem jako profesionální masér. Technologie velmi jemných pohybů dává uživatelům masážního křesla přirozený pocit, který neposkytují žádné jiné masážní přístroje na trhu. Kromě dokonalosti jednotlivých součástí křesla, spočívá pravá léčebná síla masážních křesel ve stimulaci energetických center známých jako shiatsu body, které se nacházejí na celém těle.

HIDEYO MATSUURA:"Když se zaobíráte příznaky, dosáhnete naprosto nejlepších výsledků masírováním specifických shiatsu bodů ve speciálním pořadí. Např. pokud chcete uvolnit ztuhlá rameny nemůže prostě jen masírovat ramena, musí také celou řadu dalších shiatsu bodů umístěných na celém těle. Programy péče o zdraví u křesel Inada jsou založeny na těchto technikách. De facto jsou tyto masážní programy založené na mých vlastních léčebných postupech, které praktikuji u svých pacientů."Programy péče o zdraví masážního křesla Inada vás dostanou až za hranice relaxace.

Tyto masážní programy vyvinuté profesionálními lékaři se zaměřují na různé oblasti těla a docílit tam příjemných pocitů. Když si zapnete jeden z programů péče o zdraví, infračervené senzory skenují vaše tělo, aby určily přesnou polohu vašich shiatsu bodů. Křeslo pak nastaví tu nejefektivnější body a techniky pro maximální úlevu a relaxaci. U křesla Inada si také můžete vytvořit svůj vlastní program, který se bude zabývat masáží v určité oblasti. Toto osobní masážní nastavení zohlední vaši konkrétní zdravotní stav a potřeby.

Adresa

 Provozovatel

Relaxovat.cz
Orchidejova 252
25084 Květnice, Praha východ

na uvedené adrese není kamenný obchod

Kontakty
Logo
Napište nám prosím, odpovíme do 24 hodin
Copyright 2023 relaxovat.cz. Všechna práva vyhrazena.