1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
  3. Informace k dopravě
Druhy přeprav a platby za přepravu

Výrobky jsou řádně zabaleny, před odesláním důkladně skontrolovány. K zaslání zboží využíváme spolehlivé přepravní společnosti, které garantují včasné dodání a příslušné manipulování se zbožím.

Prosíme o zkontrolování obsahu balíku, zboží na paletě, kartonu, v přítomnosti doručitele v momentu doručení. Zboží zkontrolujte i když obal vypadá nepoškozeně. Podpisem odběru zboží strvrzujete přijetí nepoškozeného balíčku s nepoškozeným obsahem. V případě nesepsání protokolu o škodách vzniklých během dopravy, mohou nastat problémy s kladným vyřízením reklamace.

Všechny reklamace jsou vyřizovány podle pravidel i práva platného v ČR.

Spolupracujeme :

TopTrans, Česká pošta

Doprava od výrobce přímo zákazníkovy :

V některých případech a většinou u zboží, které je vyráběno na zakázku, upřednostňujeme dodání zboží přímo od výrobce. Urychlíme tím celý proces a minimalizujeme tím další náklady na přepravné.

 

Platby za přepravné a balíkovou službu :

Cena přepravného po celé ČR zdarma platí u objednávek nad 2500,- Kč. U objednávek do 2500,- Kč účtujeme poštovné a balné ve výšši 120,- Kč. Do Slovenské republiky přepravné účtujeme dle sazby, kterou určuje náš dopravce a vždy je zákazník s částkou seznámen, ve většině případů to je ale zdarma.

Adresa

 Provozovatel

Relaxovat.cz
Orchidejova 252
25084 Květnice, Praha východ

na uvedené adrese není kamenný obchod

Kontakty
Logo
Napište nám prosím, odpovíme do 24 hodin
Copyright 2023 relaxovat.cz. Všechna práva vyhrazena.