1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
  3. Informace k dopravě
Druhy přeprav a platby za přepravu

Výrobky jsou řádně zabaleny, před odesláním důkladně skontrolovány. K zaslání zboží využíváme spolehlivé přepravní společnosti, které garantují včasné dodání a příslušné manipulování se zbožím.

Prosíme o zkontrolování obsahu balíku, zboží na paletě, kartonu, v přítomnosti doručitele v momentu doručení. Zboží zkontrolujte i když obal vypadá nepoškozeně. Podpisem odběru zboží strvrzujete přijetí nepoškozeného balíčku s nepoškozeným obsahem. V případě nesepsání protokolu o škodách vzniklých během dopravy, mohou nastat problémy s kladným vyřízením reklamace.

Všechny reklamace jsou vyřizovány podle pravidel i práva platného v ČR.

Spolupracujeme :

TopTrans, Česká pošta

Doprava od výrobce přímo zákazníkovy :

V některých případech a většinou u zboží, které je vyráběno na zakázku, upřednostňujeme dodání zboží přímo od výrobce. Urychlíme tím celý proces a minimalizujeme tím další náklady na přepravné.

 

Platby za přepravné a balíkovou službu :

Cena přepravného po celé ČR zdarma platí u objednávek nad 2500,- Kč. U objednávek do 2500,- Kč účtujeme poštovné a balné ve výšši 120,- Kč. Do Slovenské republiky přepravné účtujeme dle sazby, kterou určuje náš dopravce a vždy je zákazník s částkou seznámen, ve většině případů to je ale zdarma.

Kontakty
Logo
www.relaxovat.cz